Chrześcijańskie plakaty

Ciekawym sposobem na nadanie wnętrzu swojego domu przytulnego charakteru jest ozdobienie go plakatami chrześcijańskimi. Plakaty z cytatami lub postaciami biblijnymi nie tylko dekorują dom, ale też codziennie przypominają, jakimi wartościami kierują się jego mieszkańcy.

Katolickie plakaty, które mamy w ofercie, są idealnym pomysłem na prezent z okazji ślubu lub komunii. Poza estetycznym wykonaniem, niosą ze sobą ważne przesłania, którymi warto żyć niezależnie od wieku i stanu cywilnego. Wykorzystane w nich cytaty i postaci codziennie przypominają o cennych wartościach, takich jak miłość, cierpliwość, troska i odwaga.

Plakaty ze świętymi

Obrazki, które mamy w ofercie, to projekty polskich artystów - malarzy, grafików i rysowników. Wśród nich można znaleźć m.in. plakaty z Maryją, aniołami i Świętą Rodziną. Wyjątkowe wizerunki świętych są kolorowe i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Barwne plakaty to współczesne przedstawienie znanych biblijnych scen i postaci. Oryginalne grafiki w eleganckiej ramie mogą stanowić idealny prezent z okazji chrztu, komunii lub ślubu.

Plakaty z cytatami biblijnymi i modlitwami

W ofercie naszego sklepu znajduje się również cała gama plakatów z cytatami biblijnymi i złotymi myślami, które mogą ozdobić wnętrza Waszych domów. Jeśli chcecie, możecie zawiesić na ścianie ulubioną sentencję z Pisma Świętego, która codziennie będzie przypominać o najważniejszych wartościach i napełniać Was siłą w trudnych momentach życia. Oferujemy również plakaty z treścią modlitw opatrzone kaligraficznym pismem i motywami kwiatowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i złożenia zamówienia na plakat chrześcijański w eleganckiej ramie.

  • Sklep zamknięty

Dziękujemy za 7 lat FIDO design. Tutaj kończy się nasza historia 😇