Plakat z Michałem Archaniołem

Plakat z Michałem Archaniołem

Rama
35.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
50
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat z modlitwą i Michałem Archaniołem pokonującym smoka.

Grafika rysowana piórkiem to dzieło uzdolnionej Sary Tchorek. Całość utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce, przełamanej pomarańczową aureolą. Dobrze się prezentuje w każdym wnętrzu. Wyrazista kreska i piękne detale przykuwają wzrok. Plakat idealny na prezent dla dzieci. Smok i anioł jako waleczny rycerz budzą wiele zainteresowania i radości u najmłodszych.

Kaligrafowane słowa modlitwy na plakacie:

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Ten plakat będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu z okazji imienin
  • prezentu z okazji chrztu 
  • prezentu od rodziców chrzestnych
  • atrakcyjnego plakatu, który pomoże nauczyć się modlitwy
  • pięknego plakatu do pokoju dziecka

Plakat z Michałem Archaniołem to doskonały wybór z okazji chrztu świętego. Taka pamiątka jest ponadczasowa - w pokoju dzieci będzie ładną ozdobą, a także przypomnieniem o wspólnej modlitwie i okazją do jej nauki. Ten plakat to wyjątkowy prezent z okazji imienin. Silna modlitwa w atrakcyjnej formie przypomina o codziennym pacierzu i obecności Boga.

Wymiary i materiał:

Dostępny rozmiar: 21x30 cm
Wydrukowany w najwyższej jakości na papierze Rives dot z delikatną fakturą o gramaturze 250.

Plakat sprzedawany jest bez ramki lub w ramie w rozmiarze 21x30, bez passe-partout.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki zabezpieczamy bibułką i przesyłamy w tekturowej tubie. Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez zarysowaniem. Przesyłamy go w kartonowych pudełkach, w których używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by amortyzować wstrząsy i unikać porysowania ramy podczas transportu.

 

Zobacz nasze wideo o plakatach z modlitwami i ich autorce: 

Szerokość (mm) 21
Wysokość (mm) 30
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.