Ważnym okazjom i dużym prezentom towarzyszą zazwyczaj kartki okolicznościowe. Z reguły umieszcza się w nich datę wydarzenia, płynące od serca życzenia oraz własnoręczny podpis. Znaczenie takiej pamiątki docenia się wraz z wiekiem, dlatego zawsze warto zadbać o ten niepozorny dodatek. Mimo upływu lat i zmieniającej się mody, kartki okolicznościowe pozostają dopełnieniem podarunku, który pozwala zachować na dłużej ciepłe słowa i obecność drugiej osoby w tak ważnym dniu.

Kartki na ślub

Nasz sklep oferuje całą gamę kartek okolicznościowych na różne okazje. Wśród nich znajdują się dziesiątki wzorów kartek na ślub, które przyciągają uwagę unikalnymi grafikami i wzruszającymi cytatami. Posiadamy projekty o motywach kwiatowych, z cytatami biblijnymi, z napisami lub ciekawą grafiką. W ofercie mamy również kartki na ślub z wizerunkiem Świętej Rodziny, które na pewno będą wyróżniać się spośród innych projektów.

Kartki na chrzest i komunię

Posiadamy również duży wybór kartek okolicznościowych dla młodszych adresatów. Kartki na chrzest i komunię świętą wykonane są w bardzo estetyczny sposób według unikalnych projektów polskich artystów. Kartki zawierają wizerunki aniołów, kościółków oraz gołębic. Do wyboru są także motywy kwiatowe oraz bardziej klasyczne wzory kartek.

Zaproszenia na ślub, chrzciny i pierwszą komunię świętą

W naszym katalogu produktów znajdziecie również gotowe zaproszenia na uroczystości przyjęcia sakramentów. Posiadamy zaproszenia na ślub, chrzest oraz pierwszą komunię świętą. Podobnie jak w przypadku kartek okolicznościowych, projekty są bardzo estetyczne i na pewno zrobią pozytywne wrażenie na adresatach. Do wyboru są zaproszenia z szablonami do wypełnienia lub kartki gładkie do samodzielnego wypisania.