Plakat z modlitwą "Zdrowaś Maryjo"

Plakat z modlitwą "Zdrowaś Maryjo"

Ramka
50.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat z modlitwą "Zdrowaś Maryjo"

Plakat z Maryją głaszczącą dziecko, które ma pod swoim sercem i modlitwą "Zdrowaś Maryjo"

Matka Boska czule gładzi swój brzuch, w którym jest Jezus. Ta akwarela opowiada o byciu mamą, szczególnie o tym niezwykłym czasie, jakim jest ciąża. Akwarela, na bazie której powstał plakat, to dzieło uzdolnionej Sary Tchorek. Kwiatowe akcenty i niebieskoróżowa postać Maryi wzbudzają bardzo ciepłe uczucia.

Ten plakat będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu dla przyszłej mamy
  • prezentu z okazji chrztu świętego
  • prezentu z okazji Pierwszej Komunii
  • pięknego plakatu do pokoju dziecka
  • prezentu dla mamy

Plakat z modlitwą "Zdrowaś Maryjo" to doskonały wybór dla mamy oczekującej narodzin dziecka. Wzbudza on poczucie bliskości z Maryją, która również zmagała się z radościami i trudami związanymi z byciem w ciąży. Ilustracja świetnie sprawdzi się jako prezent z okazji chrztu świętego. Ten plakat w wyjątkowy sposób przypomina o dobroci, miłości i wrażliwości Maryi.

Wymiary i materiał:

Dostępny rozmiar: 21x30 cm
Wydrukowany w najwyższej jakości na papierze Rives dot z delikatną fakturą o gramaturze 250.

Plakat sprzedawany jest bez ramki lub w ramie w rozmiarze 21x30, bez passe-partout lub w ramie 30x40 z passe paspartout.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki zabezpieczamy bibułką i przesyłamy w tekturowej tubie lub kopercie. Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez zarysowaniem. Przesyłamy go w kartonowych pudełkach, w których używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by amortyzować wstrząsy i unikać porysowania ramy podczas transportu.


Szerokość (mm) 21
Wysokość (mm) 30
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.