Katolickie prezenty na Chrzest Święty

Chrzest święty jest pierwszym sakramentem dziecka, którego przyjęcie świętuje cała rodzina oraz najbliżsi znajomi. W takich okolicznościach warto zadbać o chrześcijańską, podkreślającą znaczenie wiary oprawę oraz o, chociażby symboliczny, prezent na chrzest święty dla dziecka. Na szczęście wybór godnej pamiątki już nie będzie problemem, bo w naszym sklepie znajdziecie mnóstwo pomysłów na nietuzinkowy i oryginalny upominek dla dziecka przyjmującego chrzest święty.

Idealne prezenty na chrzest dla dziewczynek i chłopców

W ofercie posiadamy szeroki wybór idealnych prezentów na chrzest dla dziewczynek i chłopców, takich jak kartki, plakaty, lalki oraz - dla nieco większych dzieci - puzzle z modlitwami i cytatami biblijnymi. Dzięki nim dziecko już od najmłodszych lat będzie zaznajamiało się ze słowami Biblii. Oferowane przez nas plakaty i obrazki stworzone z myślą o dzieciach są wielokolorowe, wesołe i pełne szczegółów, dzięki którym zyskują zainteresowanie i sympatię najmłodszych.

Szatki i świece na chrzest

Oprócz chrześcijańskich upominków proponujemy szatki i świece na chrzest, których zakup zwyczajowo jest zadaniem rodziców chrzestnych. Odgrywają istotną rolę podczas ceremonii, dlatego warto wybrać je starannie i zadbać o wcześniejsze ich zamówienie. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą odpowiednim wsparciem podczas przyjęcia pierwszego sakramentu i jednocześnie staną się ponadczasową pamiątką dla dziecka od rodzica chrzestnego.

Stale rozszerzamy naszą ofertę akcesoriów oraz prezentów na chrzest święty. Dbamy o to, aby jak najlepiej dopasowywać się do gustów naszych klientów, dlatego tworzymy projekty unikalne i głębokie w swojej wymowie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i złożenia zamówienia.