Plakat "Wiara, Nadzieja, Miłość"

Plakat katolicki Wiara Nadzieja Miłość

Rama
50.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat "Wiara, Nadzieja, Miłość"

Na środku plakatu są kaligrafowane słowa z listu św. Pawła "Wiara, Nadzieja, Miłość". Otaczają je zielone i czarne liście palmy. 

Akwarela, na bazie której powstał plakat, to dzieło uzdolnionej Sary Tchorek. Minimalistyczna kompozycja sprawia, że wzór jest uniwersalny i świetnie sprawdzi się jako prezent z wielu okazji, a także jako ozdoba różnych pomieszczeń.

Plakat "Wiara, Nadzieja, Miłość" będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu z okazji ślubu
  • prezentu z okazji rocznicy
  • prezentu urodzinowego
  • pięknego plakatu do mieszkania

Plakat "Wiara, Nadzieja, Miłość" to wyjątkowy prezent dla zakochanych. Piękne słowa z Pisma Świętego To również doskonały wybór z okazji chrztu świętego. Taka pamiątka jest ponadczasowa - w pokoju dzieci będzie ładną ozdobą, a także przypomnieniem o wspólnej modlitwie i okazją do nauki "Aniele Boży".

Wymiary i materiał:

Dostępny rozmiar: 21x30 cm
Wydrukowany w najwyższej jakości na papierze Rives dot z delikatną fakturą o gramaturze 250.

Plakat sprzedawany jest bez ramki lub w ramie w rozmiarze 21x30, bez passe-partout.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki zabezpieczamy bibułką i przesyłamy w tekturowej tubie. Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez zarysowaniem. Przesyłamy go w kartonowych pudełkach, w których używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by amortyzować wstrząsy i unikać porysowania ramy podczas transportu.

Szerokość (mm) 21
Wysokość (mm) 30
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.