Plakat "Matka Boża Ostrobramska"

Katolicki plakat "Matka Boża Ostrobramska"

Ramka
55.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
70
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat "Matka Boża Ostrobramska"

Plakat przedstawia Madonnę Miłosierdzia, znaną z wileńskiego obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej. Sylwetka Maryi została symbolicznie ukazana w złotych, ciepłych barwach. Przywodzi to na myśl miłość i życzliwość, które promieniują od Matki Boskiej. Grafika jest nowoczesną interpretacją znanego obrazu Madonny z kaplicy ostrobramskiej, powstałego w XVII wieku. 

Autorami plakatu są  Weronika i Piotr Cieślewiczowie, który uwielbiają adaptować klasyczną sztukę do nowoczesnych projektów.

Plakat "Matka Boża Ostrobramska" będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu dla młodej mamy
  • prezentu z okazji Dnia Mamy
  • prezentu z okazji chrztu świętego
  • prezentu z okazji ślubu
  • prezentu od rodziców chrzestnych
  • pięknego plakatu do pokoju dziecka

Plakat "Matka Boska Ostrobramska" to doskonały wybór dla osób, które szukają dewocjonaliów inspirowanych klasycznymi wizerunkami Matki Boskiej. Minimalistyczna forma, która skupia się na odcieniach złota sprawia, że plakat jest wzorem ponadczasowym, a dzięki temu będzie wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego, sypialni czy salonu.

Wymiary i materiał:
Dostępny rozmiar: 30x40 cm
Plakat sprzedawany jest w różnych wariantach, bez ramki albo z ramką.

Wydrukowany w najwyższej jakości na gładkim papierze kredowym o gramaturze 250 g.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki zabezpieczamy bibułką i przesyłamy w tekturowej tubie. Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez zarysowaniem. Przesyłamy go w kartonowych pudełkach, w których używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by amortyzować wstrząsy i unikać porysowania ramy podczas transportu.

Szerokość (mm) 30
Wysokość (mm) 40
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.