Plakat Laudato Si - Bądź pochwalony

Plakat Laudato Si (łac. Bądź pochwalony)

Ramka
60.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
70
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat Laudato Si

Nowoczesna ilustracja w ciekawych kolorach przedstawia kompozycję z roślin i kwiatów. W centrum jest żółty napis Laudato Si, co z łaciny oznacza "Bądź pochwalony"

Laudato Si' - to słowa św. Franciszka z Asyżu, którymi ten wychwalał Boga za cuda natury, które nas otaczają. Na każdym kroku jesteśmy w stanie dostrzec wspaniałość otaczającej nas przyrody. Zachwycać mogą nie tylko najpiękniejsze widoki z najpopularniejszych wakacyjnych destynacji, lub imponujące pasma górskie - lecz także to, co znajdziemy pod naszymi nogami na spacerach: spadające liście, polne kwiaty i dzikie zarośla, czy latające dookoła owady. W obliczu zmieniającego się klimatu zostańmy wdzięczni i wrażliwi na przyrodę - o czym ma nam przypominać wezwanie z plakatu, przywołane przez papieża Franciszka w tytule jego encykliki z 2015 roku.  

"Życie powołaniem, by być obrońcami dzieła Bożego, jest istotną częścią życia uczciwego, nie zaś czymś opcjonalnym, ani też drugorzędnym elementem doświadczenia chrześcijańskiego."

Cytat: Encyklika Laudato si' Ojca Świętego Franciszka POŚWIĘCONA TROSCE O WSPÓLNY DOM (24 maja 2015)

Grafika autorstwa Weroniki Szychowskiej, młodej graficzki, której styl charakteryzują subtelne formy.

Plakat Laudato Si będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • plakatu, który inspiruje wdzięczności za piękno przyrody
  • inspirującej grafiki, która przypomina o potrzebie ekologicznego stylu życia,
  • nowoczesnego plakatu z ważnym przesłaniem,
  • pięknej grafiki ze słowami świętego Franciszka z Asyżu.

Plakat Laudato Si to doskonały wybór dla osób, dla których ważne są losy natury. Jako prezent inspiruje do patrzenia na ekologię jako sposobu okazywania miłości i troski o przyrodę.

Wymiary i materiał:
Dostępny rozmiar: 30x40 cm
Plakat sprzedawany jest w różnych wariantach, bez ramki albo z ramką.

Wydrukowany w najwyższej jakości na gładkim papierze kredowym o gramaturze 300 g.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki zabezpieczamy bibułką i przesyłamy w tekturowej tubie. Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez zarysowaniem. Przesyłamy go w kartonowych pudełkach, w których używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by amortyzować wstrząsy i unikać porysowania ramy podczas transportu.

Szerokość (mm) 30
Wysokość (mm) 40
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.