W tym tygodniu do naszej kolekcji plakatów dołączyło kilka nowości od Sary Tchorek. Akwarelowe, różnorodne wzory już czekają, aby zawisnąć we wnętrzach. Zobaczcie, najnowsze plakaty, które tworzą nowoczesne dewocjonalia.Najnowsze plakaty są niezwykle różnorodne. Są pięknymi prezentami z okazji ślubu, chrztu czy przeprowadzki.
Jeśli znacie Sarę, wiecie dobrze, jak bardzo uwielbia tworzyć akwarelowe obrazy. Własny styl, ciekawe kolory i motywy na jej plakatach sprawiają, że wnętrza stają się bardziej przytulne. Jeśli nie znacie Sary, koniecznie przeczytajcie o niej więcej.

Nowości z Pracowni Saraj
Plakat z Maryją karmiącą.

Pierwszy plakat to Maryja karmiąca dziecko. Choć jest utrzymany w odcieniach niebieskiego, który kojarzy się z chłodem, to cała scena jest ciepła i czuła. Spokojny i pełen miłości wzrok Maryi mówi nam o niezwykłym oddaniu i radości z tej chwili. Delikatny motyw kwiatów i królewskiej lilii podkreśla, jak delikatną, a jednocześnie silną kobietą była Maryja. Taki obrazek to ważny symbol dla matek. Jeśli szukacie prezentu dla świeżo upieczonej mamy, to właśnie ten plakat będzie dobrym pomysłem. W końcu Maryja jako matka przeżywała wiele radosnych i smutków. Jej wizerunek może dodać otuchy w trudnych chwilach.

Nowości z Pracowni Saraj
Plakat z modlitwą o opiekę nad domem i jego mieszkańcami.

Jeśli szukacie czegoś do nowego mieszkania, zwróćcie uwagę na ten projekt. Plakat z modlitwą o opiekę nad domem i jego mieszkańcami w nocnej edycji. Anioł, który siedzi na dachu, dba o bezpieczeństwo rodziny. Urocza grafika, która przypomni o słowach niezwykłej modlitwy, to świetny dodatek do wystroju. I zdecydowanie miły gest dla znajomych po przeprowadzce.

Nowości z Pracowni Saraj
Plakat "Pieczęć na sercu"

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy przepadają za słowami: Połóż mnie jak pieczęć na Twym sercu. Ten cytat z Pieśni nad pieśniami ozdobił jeden z najnowszych plakatów. Serce, kwiaty i liście są utrzymane w ślicznych odcieniach niebieskiego. Minimalistyczny, a jednocześnie bardzo przytulny obraz. Wyjątkowy prezent dla zakochanych - z okazji ślubu czy rocznicy.

Nowości z Pracowni SarajPlakat "Maryja z Tihaljiny"

Piękny wizerunek Maryi z Tihaljiny wspaniale prezentuje się jako akwarela. Łagodne spojrzenie Matki Boskiej, delikatna kolorystyka są niezwykle eleganckie. Plakat będzie piękną religijną ozdobą dla każdego - małego dziecka, nastolatka, rodziców czy dziadków. 

Nowości z Pracowni Saraj
Plakat "Powołani w miłości"

Plakat z przytulającą się parą, ich głowy otacza wspólna aureola. Piękne biblijne słowa: Abyście postępowali w sposób godny powołania jakim zostaliście wezwani z całą pokorą i cichością, z cierpliwością znosząc siebie nawzajem w miłości mogą być piękną modlitwą dla małżonków. Jeśli szukacie czegoś dla rodziców na rocznicę ślubu, pamiętajcie o tym plakacie.

Nowości z Pracowni Saraj
Plakat "Skarb"

Ciekawe połączenie kolorów w grafice "Skarb" przykuwa wzrok. Gliniane naczynia symbolizują niezwykły dar, który otrzymujemy od Boga. Pod nimi umieszczony jest kaligrafowany napis: Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas. Plakat zachęca do rozważania Słowa Bożego nie tylko podczas porannej czy wieczornej modlitwy.

Nowości z Pracowni Saraj
Plakaty z modlitwą do Świętego Michała Archanioła i modlitwą do Anioła Stróża

Oto dwa nowe wydania plakatów z aniołami. Modlitwa do Świętego Michała Archanioła została wykonana piórkiem. Najmocniejszym kolorystycznym akcentem jest pomarańczowa aureola. Czarno-biała kolorystyka nadaje eleganckiego wyglądu i sprawia, że plakat będzie pasował nie tylko do pokoju dziecka. Plakat z modlitwą do Anioła Stróża także został wykonany piórkiem. Dobrze znana grafika zyskała nowe barwy, w których przeważa żółty.

Nowości z Pracowni Saraj
Kartka z jabłkiem i słowami "Jak śmierć potężna jest miłość" oraz kartka z wiankiem i słowami "Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie"

Dwie ostatnie - w kolejności - nowości z Pracowni Saraj to minimalistyczne kartki. Będą świetnym dodatkiem do prezentu ślubnego i nie tylko. Kartka z napisem "Jak śmierć potężna jest miłość" to również dobre miejsce na list od serca. Wianek ze słowami "Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie!" ozdobił drugą, równie śliczną kartkę. Takie wzory są świetnym dowodem na to, że można połączyć minimalizm z ciekawymi barwami.

Jesteśmy ciekawi, w jakich aranżacjach umieścicie nowe plakaty. Mamy nadzieję, że Wasi bliscy ucieszą się z takich prezentów :). Jeśli chcecie poznać pozostałe prace Sary, zaglądnijcie do zakładki Pracowni Saraj.