Plakat Fratelli Tutti - Wszyscy bracia

Plakat Fratelli Tutti (łac. Bądź pochwalony)

Ramka
70.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat Fratelli Tutti (łac. Wszyscy bracia)

Nowoczesna ilustracja w ciekawych kolorach przedstawia wiele różnorodnych twarzy. W centrum grafiki jest serce, a na nim napis Fratelli Tutti, co w łacinie oznacza "Wszyscy bracia"  Połączenie jasnych odcieni niebieskiego i różowego doda wnętrzom nowoczesnego charakteru. 

"Fratelli Tutti" to słowa św. Franciszka z Asyżu, którymi papież Franciszek zatytułował swoją encyklikę o braterstwie i przyjaźni społecznej. Żyjemy w świecie, który zaostrza podziały. Oddalamy się od siebie jako ludzie - zarówno w naszych rodzinach, jak i pomiędzy narodami na całym świecie. Rosną napięcia społeczne i pogłębiają się różnice materialne i bytowe ludzi na różnych szerokościach geograficznych. Pamięć o globalnym kontekście naszych działań i wrażliwość na innych jest zadaniem trudnym i wymagającym. Plakat z tytułem encykliki i wezwaniem "Wszyscy bracia" - ma nam przypominać o istocie chrześcijańskiej wiary i pomóc w otwarciu się na drugiego człowieka.

"Człowiek i naród owocują tylko wtedy, gdy potrafią twórczo otworzyć się na innych." - Cytat: Encyklika Fratelli Tutti Ojca Świętego Franciszka o braterstwie i przyjaźni społecznej (3 października 2020)

Grafika autorstwa Weroniki Szychowskiej, młodej graficzki, której styl charakteryzują subtelne formy.

Plakat Fratelli Tutti będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • plakatu, który inspiruje do braterstwa i siostrzeństwa,
  • inspirującej grafiki, która przypomina o wartościach ekumenizmu,
  • nowoczesnego plakatu z ważnym przesłaniem,
  • pięknej grafiki ze słowami świętego Franciszka z Asyżu.

Plakat Fratelli Tutti to doskonały wybór dla osób, dla których ważna jest otwartość na drugiego człowieka. Taki prezent jest inspirujący i emanuje ważnym przekazem. Grafika symbolicznie przedstawia różnorodność, która jest powodem do miłości.

Wymiary i materiał:
Dostępny rozmiar: 30x40 cm
Plakat sprzedawany jest w różnych wariantach, bez ramki albo z ramką.

Wydrukowany w najwyższej jakości na gładkim papierze kredowym o gramaturze 300 g.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki zabezpieczamy bibułką i przesyłamy w tekturowej tubie. Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez zarysowaniem. Przesyłamy go w kartonowych pudełkach, w których używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by amortyzować wstrząsy i unikać porysowania ramy podczas transportu.

Szerokość (mm) 30
Wysokość (mm) 40
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Dziękujemy za 7 lat FIDO design. Tutaj kończy się nasza historia 😇