Miniplakat Deus Tecum z motywem roślinnym

Miniplakat Deus Tecum "Bóg z Tobą" z motywem roślinnym

Rama
25.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Miniplakat Deus Tecum (łac. Bóg z Tobą) z motywem roślinnym

Roślinna grafika została wykonana Weronikę Szychowską.

Miniplakat przedstawia roślinę polną, a ilustracja przypomina stronę z encyklopedii. Poniżej znajdują się słowa Deus Tecum (łac. Bóg z Tobą) w kroju drukarskim. Roślinny miniplakat na barwnym papierze z recyklingu wspaniale ozdobi domowe wnętrze.

Ten miniplakat będzie świetny, jeśli szukasz:

  • minimalistycznego, religijnej ozdoby do domu
  • pięknego prezentu z okazji urodzin
  • podziękowań dla bliskich

Miniplakat Deus Tecum z motywem roślinnym jest wspaniałym wyborem na każdą okazję.  Roślinny motyw jest ponadczasowy, dzięki czemu wzór pozostanie ładny pomimo upływu lat. Tekst przypominający zapiski z maszyny do pisania wzbudza miły sentyment.

Wymiary i materiał:

Dostępny format: 13x18 cm

Miniplakaty wydrukowany został na papierze z serii Crush, produkowanym w 15% z pozostałości artykułów spożywczych: kukurydzy, oliwek, winogron, kiwi, orzechów lub migdałów.

Plakat sprzedawany jest bez ramki lub w ramie w rozmiarze 21x30 z białym passe-partout.

Jak pakujemy?

Miniplakat bez ramki ochraniamy bibułką i umieszczamy w tekturowej tubie lub kopercie. Dzięki temu udaje nam się zużywać mniej plastiku i miniplakat jest bezpiecznie transportowany.

Oprawiony miniplakat owijamy bibułką, aby szybka z tworzywa była chroniona przez zarysowaniami Pakujemy do kartonowego pudełka, a do wypełniania przestrzeni używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by zamortyzować wstrząsy i uniknąć porysowania ramy podczas wysyłki.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.