Miniplakat Deo Gratias z motywem roślinnym

Miniplakat Deo Gratias "Dzięki Bogu" z motywem roślinnym

Rama
20.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
25
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Miniplakat Deo Gratias z motywem roślinnym

Autorką grafiki jest Weronika Szychowska.

Miniplakat przedstawia polną roślinę, ukazaną jak w encyklopedii. Poniżej ilustracji znajdują się słowa Deo Gratias (łac. Dzięki Bogu), a font przypomina ten z maszyny do pisania. Minimalistyczny plakat na kolorowym papierze z recyklingu pięknie ozdobi każde wnętrze.

Ten miniplakat jest świetny, jeśli szukasz:

  • minimalistycznej, religijnej ozdoby do domu
  • pięknego prezentu z okazji urodzin
  • podziękowań dla bliskich

Miniplakat Deo Gratias z motywem roślinnym to wspaniały wybór na każdą okazję. Taka ozdoba jest ponadczasowa - roślinny motyw nigdy się nie nudzi, a piękne słowa budzą skojarzenia ze starymi zapiskami.

Wymiary i materiał:

Dostępny rozmiar: 13x18 cm

Drukowany na papierze z serii Crush, produkowanym w 15% z pozostałości artykułów spożywczych: kukurydzy, oliwek, winogron, kiwi, orzechów lub migdałów.

Plakat sprzedawany jest bez ramki lub w ramie w rozmiarze 21x30 z białym passe-partout.

Jak pakujemy?

Miniplakat bez ramki owijamy bibułką i przesyłamy w tekturowej tubie lub kopercie. Dzięki temu możemy ograniczać użycie plastiku i miniplakat jest zabezpieczony podczas wysyłki.

Plakat w ramce zabezpieczamy bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez zarysowaniem. Przesyłamy go w kartonowych pudełkach, w których używamy ekologicznego skropaku lub wypełniaczy z odzysku, by amortyzować wstrząsy i unikać porysowania ramy podczas transportu.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.