Notatnik z cytatami, ZIP!COVER

Notatnik dla katolika z cytatami świętych

Kolor
69.00 -20% 55.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
69
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Notatnik z cytatami, ZIP!COVER

Katolicki notatnik Zip!Cover ze Świętymi wyróżnia niecodzienna okładka i urzekające prostotą i szczerością ilustracje Weroniki Przybylskiej. Znajdziemy w nim cytaty świętych, błogosławionych i osób duchownych. Oni wszyscy, osadzeni w różnych czasach, miejscach i okolicznościach, mówią o tym samym. O miłości. Z miłością i w miłości. Przez ich słowa przebija to, co mają w sercach.

Wśród autorów święci (m.in. Augustyn, Faustyna, Matka Teresa z Kalkuty, Jan Bosko), błogosławieni (m.in. Michał Sopoćko, Marcelina Darowska) oraz duchowni (m.in. Piotr Pawlukiewicz, Adam Szustak OP, Jan Kaczkowski).

Unikatowa, nieprzemakalna okładka typu Zip!Cover z zapięciem strunowym i kieszonkami sprawia, że ten notatnik jest jeszcze bardziej wyjątkowy!
Kieszeń z zapięciem strunowym pomieści różne, małe skarby: zdjęcia, kartki, wizytówki, klucze, telefon itp. Okładka na myśli i na rzeczy.

W środku znajdziemy 154 cytaty i ponad 20 ilustracji. 

Strony są numerowane, dzięki czemu można stworzyć własny spis treści.
Na górze każdej strony znajduje się miejsce na datę.

Wierzymy, że znajdziesz w tym notesie wartość dla siebie i swoich bliskich. Pomoże nawet najbardziej zabieganym osobom mieć codzienny kontakt z wartościowymi myślami.

Ten notatnik będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu z okazji Pierwszej Komunii
  • prezentu urodzinowego
  • inspirującego przedmiotu, w którym możesz zapisać swoje przemyślenia i zadania
  • codziennej dawki Pisma Świętego

Notatnik z cytatami ZIP!COVER to doskonały wybór z praktyczny prezent, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Pomoże nawet najbardziej zabieganym osobom mieć codzienny kontakt ze Słowem Bożym.

Wymiary i materiał:

Wymiary: A5
Liczba stron: 163
Okładka chroniona w urzędzie patentowym, więcej na zipcover.pl 

Dostępne cztery wzory okładek różniące się kolorami i ilustracjami: szara, delikatnie różowa, intensywnie miętowa i jaskrawopomarańczowa.

Jak pakujemy?

Notatnik jest spakowany w estetyczne pudełko z okienkiem, dzięki czemu bardzo ładnie się wygląda i świetnie nadaje się na praktyczny prezent, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Przesyłamy go w tekturowej owijce, Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a świeca jest chroniona podczas transportu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.