Nawał zadań do wykonanie przed Świętami sprawa, że brakuje nam czasu i pomysłów na życzenia dla rodziny i znajomych. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, byście mogli zawrzeć w życzeniach wszystko, co najważniejsze.

W Boże Narodzenie tak wiele mówi się o bliskości, rodzinnym cieple i dobroci. I choć święta wymagają od nas wielu przygotowań, chcemy aby ta miła atmosfera była wokół nas. Przez życzenia możemy ją przesłać również naszym znajomym i rodzinie. Warto poświęcić chwilę, by te słowa od nas były przyjazne. Jak zawsze, zachęcamy Was do tego, by życzenia były jak najbardziej osobiste i z serca. Dawajmy nimi radość, wsparcie i nadzieję.

Życzenia bożonarodzeniowe

Niezwykle delikatna i nowoczesna kartka w formacie 14x14 cm pomieści w sobie wiele Waszych życzeń :)

Zazwyczaj polecamy Wam cytaty, od których możecie rozpocząć składanie życzeń. Tym razem mamy dla Was inną radę - napiszcie słowa kolędy! Piękne, tradycyjne, może zapomniane pastorałki od razu wprowadzają w świąteczny klimat i niosą w sobie dużo radości z okazji narodzenia Jezusa. Możecie wybrać Waszą ulubioną kolędę albo tę, którą za którą najbardziej przepada odbiorca życzeń. Możliwości macie naprawdę ogrom :).

Życzenia bożonarodzeniowe

Stajenka w Betlejem to najchętniej przedstawiany motyw na chrześcijańskich kartkach bożonarodzeniowych.

 
Pomysły na życzenia z okazji Bożego Narodzenia:

W tę Błogosławioną Noc życzę dużo ciepła rodzinnego, bezpieczeństwa i bliskości. Niech nowonarodzony Jezus daje Ci siłę, spokój i radość. By opieka Matki Boskiej była zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Mam nadzieję, że w kolejnym roku będą Cię potykać same najlepsze rzeczy i spełnią się Twoje marzenia.

Z okazji Bożego Narodzenia mam dla Ciebie dużo ciepłych myśli. Życzę Ci dużo miłości w Twoim życiu, abyś potrafił/a ją odnaleźć w ludziach i rozsiewać wokół siebie. Niech Jezus, który dziś przyszedł na świat, obdarza Cię łaskami. Aby pokój i harmonia panowały w Twoim sercu, byś miał/a w sobie jeszcze więcej radości. Wszystkiego, co najlepsze!

Po długim oczekiwaniu Jezus jest wśród nas. Niech jego miłość zagości w naszych rodzinach, byśmy mogli jeszcze mocniej się wspierać. Wiele radości i bycia z bliskimi w tym świątecznym czasie. Mam nadzieję, że ten czas przyniesie Ci wiele owocnych rozważań nad Dobrą Nowiną.

Życzę Ci, aby wigilijny wieczór był pełen wspaniałych chwil z rodziną, wzruszających kolęd i pięknych prezentów. Oby ten specyficzny czas pozwolił Ci spędzić te święta bezpiecznie, wspólnie z najbliższymi. Bożego błogosławieństwa, radości z narodzenia Pana i wiele dobra dla Ciebie i od Ciebie :).

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! Niech Bóg obdarzy Cię wspaniałymi łaskami, byś mogła/mógł z jeszcze większym zapałem rozsiewać dobro wokół siebie. Dużo szczęścia, miłości i zdrowia. Niech Twoje największe marzenia wciąż się spełniają. Życzę Ci samych wspaniałych i wspierających ludzi wokół Ciebie, byś czuł/a się szczęśliwa.


Udanego pisania życzeń! Mamy nadzieję, że pisanie życzeń będzie teraz przyjemniejsze :) Korzystając z okazji, życzymy Wam, aby czas Świąt był dla Was pełen pogody ducha i dobrych wspomnień. Dużo dobra, radości, miłości i refleksji nad pięknem Bożego Narodzenia :)