Kartki świąteczne, które oddają klimat Bożego Narodzenia? Mamy dla Was kilka przepięknych propozycji, które z gracją opowiadają o tym, co jest ważne podczas tych świąt.

Kartki bożonarodzeniowe na życzenia


Kartka "Wesołych Świąt" z domkiem

Niezwykle klimatyczna, urocza kartka zaprojektowana przez Justynę Kulik. Domek kojarzy się z drewnianą chatką ukrytą w zaśnieżonym lesie - pewnie niejedno z nas marzy o takich świętach. Subtelna grafika pięknie przedstawia to wyobrażenie. Kwadratowa kartka pozwala zmieścić nawet bardzo długie życzenia, dlatego to świetny wybór dla osób, które mają sporo do napisania :).
Kartki bożonarodzeniowe na życzenia


Kartki "Cicha noc" i "Święta noc"

Akwarelowe kartki nawiązujące do znanej kolędy "Cicha noc" doskonale oddają nastrój nocy, w którą narodził się Jezus. Ciemna, zimne, rozgwieżdżone niebo i jasna gwiazda, która symbolizuje cud, pobudzają wyobraźnię. Grafiki umieszczone w okręgu na kremowym papierze sprawiają, że kartki wciąż pozostają delikatne. I oczywiście też polecamy je na długie życzenia :).

Kartki bożonarodzeniowe na życzenia


Kartka z Maryją przy żłóbku

Delikatna, utrzymana w niebieskich odcieniach kartka z Matką Boską czuwającą przy żłóbku jest piękna w swojej prostocie. Maryja tuli z czułością małego Jezusa, którego otuliła w swoją chustę. Ciepłe, złotawe sianko zwraca uwagę na to, że w nim leżał ktoś naprawdę wyjątkowy. Na twarzy Maryi widać radość z narodzenia Pana, która też towarzyszy nam podczas świąt.
Kartki bożonarodzeniowe na życzenia


Kartka ze stajenką oraz z Trzema Królami.

Tutaj przedstawiamy Wam kartki ze scenami z Betlejem. Akwarelowe ilustracje ukazują narodziny Jezusa, odwiedziny pasterzy i wręczenie darów przez Mędrców ze Wschodu. To bardzo ważne momenty z Bożego Narodzenia. Symbolizują Boga, który chce przyjść do wszystkich ludzi. Taka głębsza refleksja może naprawdę wzruszyć. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie wybierać tę kartkę - może świetnie współgrać z Waszymi życzeniami dla bliskich.
Kartki bożonarodzeniowe na życzenia


Kartka "Bóg się rodzi"

Radosna nowina aż boje z tej kartki. Wieniec upleciony z ostrokrzewu z czerwonymi jagodami i słowami "Bóg się rodzi" w środku ogłasza, że Jezus już jest wśród ludzi. Czerwony kolor, mocno kojarzony ze świętami, podkreśla wesołość i ciepło towarzyszące rodzinnemu spędzaniu czasu. To delikatna, ale pogodna kartka na miłe życzenia.

Wszystkie kartki, o których wspomnieliśmy wyżej, znajdziecie w zakładce Boże Narodzenie. Owocnego pisania życzeń!