Maj przynosi nam bardzo wdzięczne święto. W Dzień Matki chcemy, aby nasze mamy otrzymały prezenty, które wyrażają naszą miłość do nich. Zobaczcie nasze pomysły na piękne przedmioty, które możecie im podarować.


Notes ze słowami "Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia". Na każdej stronie inny cytat z Pisma Świętego.

Dla mam, które lubią notować polecamy nasze notatniki z cytatami świętychNotes "Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia", ma okładki aż w czterech kolorach. Idealne do planowania dnia i swoich zadań czy zapisywania swoich przemyśleń. Na każdej stronie zaskakuje nas inny cytat z Pisma Świętego. Co ciekawe, niebieskie, białe i różowe notesy mają gładką okładkę z tłoczonymi literami, a czarne oprawione są w materiał.

Prezenty na Dzień Matki
Miniplakat "Deus Tecum", czyli "Bóg z Tobą", pięknie prezentuje się wśród kwiatów.

Często pragniemy podarować naszym mamom kwiaty lub rośliny. Do tego pomysłu można podejść inaczej i wręczyć... miniplakat wydrukowany na roślinnym papierze. Piękne kolory arkuszy wspaniale współgrają z delikatnym konturami roślin i łacińskimi słowami. 

W wyborze prezentu dla mamy, możecie kierować się też jej ulubionym kolorem. Wśród naszych plakatów jest wiele, które łączą w sobie bardzo ciekawe barwy. Akwarelowe ilustracje z popularnymi modlitwami mogą być wspaniałą ozdobą wnętrz, jednocześnie mile przypominając o Bogu.

Naszymi prezentami chcemy przekazać, jak bardzo kochamy nasze mamy, dlatego warto spojrzeć na plakaty o miłości. Ciekawe połączenie głębokiego różowego i zielonego koloru ze słowami Edyty Stein czy delikatne botaniczne wzory z cytatami z Pisma Świętego mogą każdego dnia przypominać mamom, o tym, jak bardzo je kochamy.

Prezenty na Dzień Matki
Delikatny wianek otacza słowa "W tym pięknym dniu". Kliknij w zdjęcie i zobacz inne kartki z wiankami.

Dla osób, które czują, że wyrosły z przygotowywania laurek, mamy piękne kartki na życzenia. Jako dodatek do prezentu, na długi czas zatrzymają w sobie miłe słowa. Jeśli spędzacie mało czasu z mamą i chcecie to zmienić, możecie taką kartkę wykorzystać jako zaproszenie na wspólne wyjście do kina albo wycieczkę. Wtedy kartka z życzeniami dla mamy ucieszy jeszcze bardziej.

Wiosenne kartki z wiankami szczególnie pasują do otaczającej nas pogodowej aury. Kwadratowe formaty wyglądając elegancko i mogą zmieścić w sobie sporo dobrych życzeń :).

Prezenty na Dzień Matki
Kwadratowa kartka z niebieskimi chabrami pomieści wszystkie miłe życzenia na Dzień Mamy.

Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Wam wybranie prezentu dla mamy. Jeśli chcecie, abyśmy przesłali prezent od Was bezpośrednio do Waszych mam, koniecznie dajcie nam znać :).