W ten bardzo radosny i świąteczny wieczór Wigilii Bożego Narodzenia chcemy miło spędzić czas z bliskimi przy rozmowach, jedzeniu i śpiewaniu. Staramy się dawać radość również przez prezenty i zależy nam na tym, żeby były dobrane jak najlepiej do obdarowanej osoby. Często potrzebujemy dużo czasu, aby znaleźć ten odpowiedni podarunek, dlatego zebraliśmy dla Was nasze propozycje, na które warto zwrócić uwagę :).

Zobacz wpis z propozycjami na: Świąteczne prezenty dla dzieci 
Prezenty na Boże Narodzenie

Eleganckie naszyjniki z płaskimi krzyżykami o ciepłej barwie wyglądają naprawdę ciekawie.


Dla osób, które poszukują prezentu związanego z wiarą, polecamy eleganckie Elegancki naszyjnik z płaskim miedzianym krzyżem. Ciepła barwa naszyjnika nadaje mu ciekawy wygląd. Wiele osób chce nosić ze biżuterię z symbolami religijnymi, ale nie może znaleźć odpowiednich modeli. Nasze krzyżyki, choć wydają się bardzo proste, to są niezwykle eleganckie. To właśnie ten minimalizm sprawia, że nie są one tandetne. Zostały wykonane ręcznie z mosiądzu i miedzi, a ich wyjątkowe, ciepłe kolory przykuwają wzrok. Wisiorek z krzyżykiem możecie sprezentować albo nosić także na łańcuszku - jego założenie jest banalnie proste!
Prezenty na Boże Narodzenie

Różańce są wykonane w różnych kolorach i rozmiarach - na pewno znajdziecie coś wyjątkowego!


Pozostając w katolickiej biżuterii, zwróćcie uwagę na różańce na palce z koralików. To bardzo delikatna ozdoba, która przypomina nam o Bogu, Maryi i modlitwie. Kompozycji jest bardzo wiele - jeśli będzie Wam ciężko zdecydować, możecie wspomóc się cytatami z Pisma Świętego :). Koraliki są na elastycznej gumce, dzięki czemu dopasowują się do palca - zwróćcie uwagę na rozmiary. Co ważne, niektóre różańce są odpowiednie dla rozmiaru 9, więc mogą sprawdzić się jako prezent dla dziecka.Takie piękne lalki anioły to prezent na lata!


Dla dzieci (i nie tylko) mamy piękne lalki anioły. One podobają się wszystkim obdarowanym, również dorosłym. Mogą być piękną ozdobą w domu babci i być zabawką podczas odwiedzin wnuków i wnuczek. Te niezwykle piękne lalki zostały uszyte przez krawcową, która ma duże doświadczenie w szyciu pięknych sukien... ślubnych! To widać także w ubrankach, które możecie dobrać do lalek.
Ważne jest to, że niektóre z nich zostały uszyte ze skrawków materiałów - dzięki temu nie powstały odpady z materiałów, a powstają z nich wyjątkowe, limitowane ubranka.

Prezenty na Boże Narodzenie

Katolickie notesy z kwiatami na prezent z okazji Bożego Narodzenia

Niedawno do kolekcji naszych notesów dołączyły niezwykle barwne notatniki z fragmentami polichromii wykonane przez Wyspiańskiego i Popiela w bazylice św. Franciszka w Krakowie. Pełnie kolorów kwiaty i anioły są piękną ozdobą okładki. Takie małe, podręczne notesy mają w sobie sporo miejsca na zapiski. Nie bez znaczenia jest to, że notatnik jest taki barwny - łatwo go zauważyć i bardzo zachęca do używania.

Wszystkie nasze propozycje prezentowe znajdziecie w kolekcji prezenty na Boże Narodzenie :) Wierzymy, że znajdziecie tam wartościowe rzeczy dla swoich bliskich.