Celebrowanie oczekiwania na dziecko ostatnio stało się bardzo popularne. I to jest wspaniałe! W ciągu tych kilku miesięcy w ciele mamy dzieją się niezwykłe rzeczy. Dlatego warto wspierać atmosferę radości już od początku ciąży. Jeśli z tej okazji szukacie świetnego prezentu dla przyszłej mamy, zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy :).

Prezenty dla przyszłej mamy

Pełen kolorów plakat z Maryją w stanie błogosławionym jest stworzony dla przyszłych mam! Kliknij w zdjęcie, by zobaczyć inne ilustracje z Maryją :).

Pierwsza propozycja jest bardzo oczywista - plakat z Maryją z stanie błogosławionym! Pełna głębokich kolorów akwarela będzie świetnym prezentem dla przyszłej mamy. Maryja z miłością głaszcze swój brzuch, w którym jest mały Jezus. Ten gest wzrusza i przypomina, o tym, że Maryja zmierzyła się z radościami i trudnościami macierzyństwa.
Prezenty dla przyszłej mamy"Gratia Plena" jest wspaniałym błogosławieństwem w formie nowoczesnego miniplakatu z roślinnym motywem.

Bardzo roślinny miniplakat "Gratia Plena" również dedykujemy kobietom spodziewającym się dziecka. Łacińskie słowa oznaczające "łaski pełna" nawiązują do błogosławieństwa, które dał Maryi anioł Gabriel. Dlaczego ten plakat jest tak bardzo roślinny? Ma w sobie piękny, minimalistyczny wzór polnego kwiatu, a także papier z odpadków roślinnych. Swój czekoladowy kolor zawdzięcza użyciu orzechów i migdałów. Ten wzór znajdziecie też w formie kartki okolicznościowej. Jest doskonała, by napisać na niej swoje gratulacje :)
Prezenty dla przyszłej mamyRóżańce na palce w wersjach niebieskich.

Wyjątkowym prezentem są różańce na palce. To świetny sposób, by poczuć się jeszcze bliżej Maryi :). Modlitwa do Matki Boskiej może towarzyszyć przyszłej mamie przez cały okres ciąży i macierzyństwa. Kamienie w pięknych kolorach będą świetnym dodatkiem. A najlepsze w różańcach z kamieni jest to, że są połączone wytrzymałą, jubilerską gumką. Dzięki temu taki pierścionek jest idealny dla kobiet w ciąży. Kiedy ich ciało się zmienia, czasem puchną palce - różaniec wciąż będzie świetnie pasował.
Prezenty dla przyszłej mamyPiękne, ręcznie szyte anioły to prezent, który świetnie sprawdzi się pomimo upływającego czasu :).

Jeśli przyszła mama jest już na etapie urządzania pokoju dla dzidziusia, piękną zabawką będzie lalka aniołUrocze, przyjemne w dotyku są ręcznie wyszywane. Mogą przykuwać wzrok dziecka, kiedy będą siedziały na półce i "opiekowały się" maleństwem.

Po wszystkich naszych propozycjach na pewno z łatwością znajdziecie coś, co ucieszy przyszłą mamę :).