Maryja jest szczególną postacią w chrześcijaństwie. Została inspirującą kobietą, która miała w sobie ogrom miłości, cierpliwości i empatii. Jej doświadczenia nie były łatwe. Narodzenie Jezusa i wychowanie Go było dużą odpowiedzialnością, której się podjęła. Nic dziwnego, że tak bardzo jej wizerunki kojarzą nam się z miłością i relacjami. Zobaczcie, jakie plakaty z Maryją możecie znaleźć w FIDO.

Plakat z Maryją - który wybrać?

Plakat "Matka Boska z Dzieciątkiem"

Przepiękny plakat, który powstał z obrazu utalentowanej Soni Sobieraj-Brzeźniak. Utrzymany w niebieskiej kolorystyce, wzbudza w nas uczucie spokoju. Matka Boska przytula Jezusa otulonego w chustę. Między nimi widać głęboką więź i czułość. Ten piękny obraz miłości będzie odpowiedni zarówno do pokoju dziecięcego, jak i rodziców. Niezależnie od tego, czy wybierzecie go jak prezent lub ozdobę Waszego mieszkania, plakat będzie prezentować się wspaniale.

Plakat z Maryją - który wybrać?

Plakat "Maryja pośród kwiatów"

To kolejny wzór, który bardzo lubicie :). Szczególnie chętnie wybieracie go jako prezent z okazji chrzcin i komunii. Niezwykle wiosenna kompozycja z modlącą się Maryją. Jej łagodna mimika i piękne kwiatowe otoczenie bardzo przyciąga wzrok dzieci. Słowa "Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy" mogą być pomysłem na wspólną wieczorną modlitwę w rodzinnym gronie.

Plakat z Maryją - który wybrać?

Plakat Święta Rodzina

Akwarelowy plakat ze Świętą Rodziną szczególnie pięknie prezentuje się w złotej ramie. Maryja i Józef przytulają nowonarodzonego Jezusa. Na ich twarzach widzimy spokój, błogość i zaufanie. Niebieskie ubranie Marii nawiązuje do jej czystości i świętości. Możecie go również wybrać w mniejszym formacie 15x21 cm. Często wybieracie ten wzór do pokoju dzieci. Mamy nadzieję, że swoją pogodnością zachęca do modlitwy :).

Plakat Maryja z Tihaljiny
 

Plakat "Maryja z Tihaljiny"

Akwarelową reprodukcję wizerunku Maryi z Medjugorie wykonała Sara Tchorek. Na plakacie zwraca uwagę łagodne spojrzenie Matki Boskiej. Delikatne kolory podkreślają miłą atmosferę tego wzoru. Kaligrafowany tekst modlitwy Zdrowaś Maryjo pomagają utrwalić jej słowa. Pamiętajcie o tym obrazku, kiedy będziecie urządzać pokój Waszego dziecka ;).


Plakat z Maryją - który wybrać?

Plakat z Maryją karmiącą

Niezwykle intymna i czuła scena karmienia dziecka została zaprezentowana na tym plakacie Pracowni Saraj. W końcu Maryi jako matce nie było to obce. Można w tym obrazie dostrzec nutkę mistycyzmu, który jest obecny podczas nawiązywania więzi mamy i dziecka. Ten wzór przekazuje też jak naturalną, a jednocześnie niezwykłą czynnością jest karmienie dziecka piersią. Szczególnie polecamy ten plakat mamom małych dzieci. Taki plakat pozwoli im przypomnieć o tym, ile wspólnego mają z Maryją.

Plakat z Maryją - który wybrać?

Plakat z modlitwą "Zdrowaś Maryjo"

Głębokie kolory są cechą charakterystyczną tego wzoru. Co ważne, Maryja na tym plakacie jest w ciąży! Ten subtelnie przedstawiony stan może umknąć, ale wystarczy zwrócić uwagę na gest Matki Boskiej, która trzyma dłoń na swoim brzuchu. Jeśli szukacie prezentu dla przyszłej mamy, ale same chcecie sobie sprawić taki podarunek - ten plakat będzie świetny.

Plakat z Maryją - który wybrać?

Miniplakat "Święta Rodzina"

Jeśli szukacie czegoś w mniejszym rozmiarze, to miniplakat 13x18 cm jest super rozwiązaniem. Maryja została przedstawiona z Józefem i Jezusem, a otaczają ich kolorowe kwiaty. Zauważcie, ze wszystkie postacie zostały ułożone w kształt serca. Ta pogodna grafika symbolizuje miłość rodzinną. Oprócz tego, w tej grafice znajdziecie detale i wzory wykonane z dużą starannością. Ten miniplakat będzie miłym prezentem z okazji ślubu.
 
Wszystkie plakaty z Maryją znajdziecie w tej kategorii. Chcemy powiększać naszą kolekcję, dlatego szukacie tam nowości :).