Rok to ogrom czasu! Tym bardziej dobrze jest spojrzeć wstecz i podsumować tak rozległy czas. Bo powodów do radości i dumy jest całkiem sporo :)! 
Podsumowanie 2020 roku w FIDOPlakat "Miłość" w formacie 50x70.

Jedną z ważniejszych zmian dla nas w pierwszej połowie roku, było przeniesienie się do nowego lokalu. Z nowymi produktami i opakowaniami po prostu przestaliśmy się mieścić. Udało nam się znaleźć coś, co zadowoliło nas jako przejściowy magazyn - już wtedy rozglądaliśmy się za czymś większym, ale poza Warszawą. Zdążyliśmy się przeprowadzić tuż przed ogłoszeniem lockdownu. Z jednej strony, przyniosło nam to ulgę, bo mogliśmy spokojnie planować zaaranżowanie nowej przestrzeni, a z drugiej... no cóż, początek marca okazał się dla nas niezwykle ciężki. Martwiliśmy się o przyszłość FIDO - otrzymywaliśmy bardzo mało zamówień. Zdarzył się tydzień, w którym przybył do nas tylko jeden klient. Czas pokazał, że na początku ogłaszania kolejnych obostrzeń, spadało zainteresowanie naszymi produktami. Na szczęście, dzięki Waszemu wsparciu, udało nam się wyjść na prostą.
Podsumowanie 2020 roku w FIDOWśród naszych notesów każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas pandemii z sukcesem dodaliśmy do oferty nowe produkty. Było to ryzykowne działanie, ale wierzyliśmy, że spodobają się Wam te nowości :). Do końca 2020 roku udało nam się wprowadzić nowe wzory plakatówkartekpiękną kolekcję lalek aniołów i ubranek dla nichróżańce z kamieni w formie pierścionków i bransoleteknaszyjniki z miedzianymi i mosiężnymi krzyżykamiksiążeczkę dla dzieci o Mszy Świętejnotesyszatkę na chrzestmosiężny krzyż na ścianęświecie chrzcielne i gromniczne... Naprawdę jest tego sporo! Ogromnie cieszy nas, że pandemia nie zatrzymała rozwijania się FIDO. Wasze wsparcie, dobre słowa i wracanie do naszego sklepu dawało nam siłę i nadzieję.
Podsumowanie 2020 roku w FIDODo FIDO powróciły uwielbiane przez dzieci lalki anioły!
 
Udoskonaliliśmy też pakowane przez nas przesyłki. Udało nam się zastąpić nieekologicznie pianki do krzyży papierowymi harmonijkami! Wciąż mamy do wyboru obydwa warianty, to dużo chętniej je wybieracie, niż plastikowe rozwiązanie. Staraliśmy się też na bieżąco wykorzystywać kartony i wypełniacze, które mieliśmy z paczek, które do nas przyszły. Niestety, wciąż otrzymujemy folie bąbelkowe czy plastikowe koperty, ale staramy się je wykorzystywać m.in. przy zabezpieczaniu figurek w szopce! Dużo łatwiej jest spożytkować takie małe kawałki do owinięcia figurek różnego rodzaju, więc jesteśmy dumni z tego, że udało nam się znaleźć zastosowanie dla tych wypełniaczy :). Jesteśmy Wam też wdzięczni za wyrozumiałość, kiedy otrzymywaliście przesyłki z takimi elementami z drugiej ręki. Czujemy, że wspieracie nasze starania o niemarnowanie surowców.
Podsumowanie 2020 roku w FIDOUżywając ekologicznych wypełniaczy udowadniamy, że przesyłki wciąż mogą wyglądać ładnie :).
 
Rozwinęliśmy też nasz blogowy kącik. Dla nas to ważne miejsce - możemy tutaj dopowiedzieć różne historie produktów, stworzyć Wam przestrzeń do lepszego poznania naszych artystek, ale też tutaj staramy się doradzać Wam nie tylko, jeśli chodzi o wybór naszych produktów, ale też składanie życzeń czy przygotowanie dziecka do wzięcia udziału w mszy świętej.
Podsumowanie 2020 roku w FIDODzięki temu, że mamy coraz więcej produktów, możecie tworzyć wyjątkowe zestawy prezentowe dla bliskich.
 
W międzyczasie dopinaliśmy formalności związane ze znalezieniem nowego lokalu i zbliżającą się przeprowadzką. Zależało nam, aby nie zostawić Was na zbyt długo bez możliwości składania zamówień, dlatego wybraliśmy przerwę między Świętami a Nowym Rokiem. Tydzień na przeprowadzkę to wcale nie tak dużo! Spakowanie i zabezpieczenie w transporcie, logistyka, zaplanowanie nowego układu, rozpakowanie... Ale udało się! Z Warszawy przenieśliśmy FIDO do Wlenia :). od Nowego Roku pakujemy i nadajemy przesyłki dla Was z tego uroczego miasteczka w Dolinie Bobru. Jeśli będziecie na wleńskim rynku, śmiało możecie do nas machać ;).
Podsumowanie 2020 roku w FIDOZ tego uroczego miasteczka trafiają do Was wszystkie przesyłki od FIDO.
 
Z wielką nadzieją patrzymy na to, co przyniesie ten rok. Chcemy wprowadzać nowe, piękne i ciekawe produkty, które będą cieszyć Was i Waszych bliskich. Cieszymy się na ten kolejny rok z Wami! Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas jeszcze więcej piękny prezentów dla bliskich i wspaniałych przedmiotów dla siebie :).