Już prawie pół roku minęło od ostatniego artykułu z religijnymi tapetami na telefon. Przyjęliście je bardzo miło, dlatego przygotowałam kilka kolejnych propozycji.

Wiosenna aura zainspirowała do poszukiwania pomysłów wśród natury. Ptaki, zieleń, drzewa, morskie fale, paprocie, góry... To wszystko znajdziecie w najnowszych tapetach na telefony i tablety

Ta kolekcja tapet jest z cytatami z Pisma Świętego. Optymistyczne, podnoszące na duchu i dające nadzieję grafiki mogą każdego dnia przypominać Wam o Bogu.

 

Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego. Ps 23,1

Katolickie tapety na telefon


Wieczorne spacery po pustych polach sprzyjają rozmyślaniom i modlitwie. Lekkie powietrze, pastelowe kolory, szumiące drzewa napawają nas spokojem i bezpieczeństwem, bo czujemy, że Ktoś jest z nami i mamy czas na rozmowę.

 

Powierz Panu swoją drogę i zaufaj mu. On sam będzie działał. Ps 37,5

Katolickie tapety na telefon


Młode paprocie zbierane zeszłego lata, suszone między arkuszami czerpanego papieru. Ta grafika to kartka od Bliskiego, na którą lubimy patrzeć. 

 

Stwórz, Boże, we mnie serce czyste i odnów we mnie moc Ducha. Ps 51, 12

Katolickie tapety na telefon


Wspomnienie morskich fal, porywczego wiatru i oślepiającego błękitu. Pędzące chmury budzą w nas wielkie pragnienia i marzenia. Wiatr, jako symbol Ducha Świętego dodaje siły i radości.

 

Nie poddawaj się przygnębieniu, bo radość w Bogu jest waszą siłą. Neh 8,10

Katolickie tapety na telefon


Radosne ptaki, które każdego dnia wyśpiewują piękne dźwięki. Różnorodne melodie tworzą radosny koncert, który płynie do nieba.

 

Wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy. Mk 9,23

Katolickie tapety na telefon


Liście z marginesów notatników, poboczne rysunki z zeszytów. Kiedy uciekamy myślami, rozważamy naszą przyszłość i przeszłość. Kiedy zastanawiamy się nad naszymi siłami, niepozorna notatka dodaje nam wiary.

 

Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła. Ps 139,14

Katolickie tapety na telefon


Warstwy gór, które bledną z odległością, ogromne chmury i jasne gwiazdy. Często w górach czujemy, że jesteśmy bliżej Boga. Widok konstelacji, planet, mgławic pośród ogromnych skał porośniętych niezwykłą przyrodą zachwyca i zaprasza do uwielbienia.

 

To tylko kilka grafik z wiosennej kolekcji tapet na telefony. Jeśli macie ochotę na więcej, zapiszcie się do naszego newslettera, by odkryć wszystkie grafiki i pozostać na bieżąco :).

 

 

Zapisz się do newstellera FIDO design: