Uwielbiamy obdarzać naszych bliskich prezentami. Często szukamy okazji, by podarować coś pięknego osobie, która ma szczególne miejsce w naszym sercu. Zakochani mają wiele okazji do świętowania swoich wyjątkowych dni. Rocznice, święta, Walentynki, maj, który jest miesiącem miłości. Choć może nie do każdego z tych momentów czujemy duży sentyment, to staramy się, by nasz upominek przekazywał naszą troskę, zaufanie, wdzięczność i miłość, które nas łączą w relacji.

Chyba każdy z nas lubi patrzeć na piękne przedmioty! Jeszcze lepiej, kiedy te rzeczy mają ważny przekaz. Nasze plakaty pełne są miłości - tej rodzinnej, boskiej, bliskiej :). Swoimi prostymi hasłami przypominają o wartościach, które są ważne w naszym życiu. Biblijne Miłość jest z Boga czy Wiara, Nadzieja, Miłość zainspirują bliską osobę do dobra każdego dnia. Ozdobione liśćmi i kwiatami zdecydowanie nie są nudnym prezentem czy zwyczajną ozdobą. A jeśli szukacie czegoś, co będzie symbolizowało głębokie więzi w Waszej rodzinie, polecamy piękne grafiki z motywem domu. Plakat z modlitwą czy fragmentem Pisma Świętego będzie zachęcać do wspólnego pacierza.


Piękne plakaty o miłości - akwarelowe, graficzne i typograficzne. Kliknij, żeby zobaczyć ich jeszcze więcej.

Miłość nie musi przejawiać się tylko w słowach. Minimalistyczny plakat Joanny Ambroz ukazuje, jaka jest najlepsza droga do świętości. Idealne obrazy do wspólnego mieszkania, mogą przypominać o modlitwie za ukochaną lub ukochanego.

Katolickie prezenty dla zakochanych

Plakaty ze słowami: "Aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna" dostępne w dwóch kolorach.

Ciekawym pomysłem dla par będą plakaty Marii Mackiewicz.
 Proste, białe projekty roślin zgrabnie współgrają z pastelowymi odcieniami. Piękne cytaty zaczerpnięte z Biblii w dwóch kolorach wspaniale prezentują się w duecie. Podarowanie sobie wzajemnie plakatów, które będą przypominać o ukochanej osobie, jest miłym rozwiązaniem, szczególnie kiedy dzielą kilometry.

Śliczne kartki wysłane pocztą albo dołączone do prezentu będą dopełnieniem upominku. Choć może nie wszyscy lubimy składać życzenia, to nasze kartki można wykorzystać jako papeterię do napisania... listu miłosnego :). Do wszystkich kartek dołączamy koperty, więc potrzeba jedynie długopisu i pomysłu na wiadomość od zakochanej lub zakochanego. Z pewnością taka zapisana kartka znajdzie swoje wyjątkowe miejsce i wywoła wielką radość, a może też wzruszenie.

Katolickie prezenty dla zakochanych

Piękne kartki z cytatami, które zaprojektowała Justyna Kulik. Kliknij, żeby zobaczyć ich więcej.

Jeśli romantyczne przemowy okazują się za trudne, warto wybrać kartkę z cytatem, która z pewnością wyrazi miłość w piękny sposób. Tam gdzie miłość znajduje miłość zawsze dzieją się wielkie rzeczy lub mój miły jest mój, a ja jestem jego idealnie przekażą nasze intencje. Dodatkowo wpisanie kilku słów od siebie uczyni nasz prezent cennym dla bliskiej osoby.

Mamy nadzieję, że nasze plakaty i kartki niedługo będą dawać radość Waszym ukochanym osobom. Jesteśmy ciekawi, które okażą się Waszymi ulubionymi o gdzie zawisną w domach. Cudownego Dnia Zakochanych, niezależnie od tego, kiedy go świętujecie :).