Anioły to bardzo towarzyskie i opiekuńcze istoty. Są barwne, pełne czułości i dbają o nas. Już jako dzieci znamy postać Anioła Stróża, który się nami opiekuje. W ten sposób też okazywana jest Boża miłość,a anioły są jej wysłannikami, którzy są najbliżej nas. W FIDO stowrzyły razem uroczą rodzinę, dlatego dziś ją Wam przedstawimy :).

Plakat z różowym aniołem i modlitwą oraz plakat z niebieskim aniołem i modlitwą


Katolickie plakaty z aniołami


Te dwa plakaty mają ze sobą wiele wspólnego. Spokojne i pełne troski wyrazy twarzy aniołów, którzy trzymają w swoich objęciach dzidziusie, a wokół nich jest mnóstwo radosnych kolorów... Wiemy, że uwielbiacie te plakaty i bardzo chetnie wybieracie je na prezent. Wieszacie je nad dziecięcymi łóżeczkami i one pięknie ozdabiają pokoje. I często ten obraz jest centralnym punktem pokoju. I naprawdę świetnie się prezentuje, bo buduje nastrój czułości, ciepła i opieki. 


Plakat z modlitwą do Anioła Stróża - niebieski

Katolickie plakaty z aniołami

Choć może się wydawać, że ten anioł ma coś wspólnego z Królową Lodu, uspokajamy - absolutnie tak nie jest! Delikatne i błękitne odcienie kojarzą się ze spokojnym wiatrem, który zresztą rozwiewa długie, jasne włosy anioła stróża. W tej kompozycji bardzo wyróżnia się aureola. Pięknie podkreśla, że nad dziećmi roztacza się boska opieka. Jeśli szukacie delikatnego obrazka do dziecięcego pokoju, ten plakat jest idealny!

Miniplakat z tęczowym aniołem

Katolickie plakaty z aniołami

Ten uroczy anioł z barwnymi skrzydłami ma dla Was ogromne znaczenie. Chętnie wręczacie pięknie oprawionego jako prezent na chrzest, by rozsiewał radość i opiekę w pokoju chrześniaczki lub chrześniaka. Traktujecie go jako kartkę i zapisujecie piękne życzenia dla dzieci. Wiemy też, że ten miniplakat jest dla Was szczególny, bo symbolizuje Wasze Maleństwa, które utraciliście. Wyobrażacie sobie je jako szczęśliwe, piękne i pozbawione cierpienia. Wszystkei plakaty powstały dla Was i to dla nas ogromnie ważne, że przez nie dostajecie wsparcie, by radzić sobie z trudnymi doświadczeniami. Niech ta błoga pogoda ducha Was nie opuszcza i dodaje siłę, by radzić sobie z przeciwnościami losu.

Plakat "Anioł z bliźniętami" z modlitwą do Anioła Stróża


Katolickie plakaty z aniołami

Plakat "Anioł z bliźniętami" z modlitwą do Anioła Stróża dołączył do nas na początku tego roku i szybko go pokochaliście!  Bliźnięta łączy szczególnie głęboka więź, co starała się uchwycić Sara na tym plakacie. Błogi spokój i pogoda ducha, która bije od wszystkich postaci jest tym, czego chcemy dla maleństw. Często bliźnięta mają wspólne pokoje, więc anioł stróż opiekujący się rodzeństwem jeszcze bardziej podkreśla tę wspólnotę.