Notesy, notatniki, odręczne zapiski - kiedyś nieodłączny element pracy i planowania, a dziś czynność wypierana przez aplikacje. A przecież nic tak nie pomaga poradzić sobie z nudą jak drobne bazgroły na marginesach, rysunki, mapy myśli. Zeszyty, w których możemy zebrać nasze myśli są nam bardziej potrzebne, niż sobie wyobrażamy. Oprócz wygodnego formatu zależy nam też na pięknej okładce i inspirującym wnętrzu. Zobaczcie, co możecie dla siebie znaleźć w naszym sklepie :)

Dla miłośniczek i miłośników sztuki mamy notesy z polichromiami Stanisława Wyspiańskiego i Tadeusza Popiela z Bazyliki św. Franciszka z Asyżu znajdującej się w Krakowie. Kolorowe motywy roślinne mogą towarzyszyć każdego dnia. Podręczny rozmiar 11x18 cm bez problemu zmieści się w nerce, plecaku i torebce. Ciepłe stronice w kolorze écru są bardzo przyjemne dla oka, dzięki czemu czytanie zapisanych na nich notatek nie męczy wzroku. Zdecydowanie świetny wybór!
Katolickie notesy i notatniki
Słowa "Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia" zdecydowanie dodają energii do działania ;).

Jeśli lubicie zacząć dzień od inspirującego cytatu, wybierz notes “Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia”. Na dole każdej strony znajdziecie fragment Pisma Świętego. Dzięki temu nawet najbardziej zabiegane osoby będą miały kontakt ze Słowem Bożym każdego dnia. Gładka okładka ze słowami z Listu do Filipian motywuje do działania i to jeszcze przed otwarciem notatnika!
Katolickie notesy i notatniki
Nowoczesny katolicki notatnik może mieć nie tylko wartościowe teksty, ale też rysunki!

Notatnik pełen cytatów o miłości mamy w wielu kolorach: eko, różowy, szary, miętowy, pomarańczowy… Dostaniecie je również z okładką ZIP!cover, do której wygodnie możecie włożyć małe kartki, długopis - wszystko to, zawsze potrzebowałyście i potrzebowaliście włożyć do notesu, ale jakoś z niego uciekało ;). Wnętrze notatników zaskoczy Was pięknymi cytatami świętych i świetnymi rysunkami autorstwa Weroniki Przybylskiej. Jeśli lubicie notesy z niespodziankami, ten jest idealny dla Was!
Katolickie notesy i notatniki
Notes "Parabola" przypomina książkę, więc czemu by nie spróbować jej napisać?

W wyjątkowy katolicki notes “Parabola” dużo serca włożyła Weronika Szychowska. Typograficzna okładka z grafiką dmuchawca nawiązuje do ulotnych, ale pięknych przesłań przypowieści. Doskonale sprawdzi się jako pamiętnik albo zeszyt, w którym zapisujemy swoje przemyślenia. Romantyczna aura rozważań zdecydowanie towarzyszy temu notesowi. On aż czeka na zasuszone polne kwiaty i bilety z podróży!
Katolickie notesy i notatniki
W tych kolorowych zeszytach aż chce się pisać!

Mamy też miłą niespodziankę dla osób, które lubią zeszyty w kropki. Właśnie takie możecie znaleźć w FIDO - z miękką okładką, recyklingowym papierem i minimalistycznymi, religijnymi okładkami. Krzyż, Duch Święty, Oko Opatrzności - możecie wybrać ten symbol wiary, który najbardziej lubicie :). Te zeszyty wyróżniają też niebanalne kolory okładek. Świetny egzemplarz na podręczne zapiski i rysunki!

Katolickie notesy wcale nie muszą być banalne i nudne! Pokazaliśmy Wam to wyżej, że religijne notesy mogą być fajne ;). Jeszcze na koniec zaglądnijcie do kategorii NOTESY, a znajdziecie idealny prezent dla siebie i bliskich!