Kiedy jest najlepsza okazja na wręczenie komuś religijnej biżuterii? Praktycznie zawsze! Urodziny, sakramenty, ważne wydarzenia w życiu są świetnymi momentami na takie upominki, jeśli chcecie poczuć Boga jeszcze bliżej każdego dnia. To właśnie takie małe, ładne elementy dają nam miłą okazję do przypomnienia sobie, że jesteśmy Bożymi dziećmi. Jeśli właśnie takiego przedmiotu szukacie dla siebie i bliskich, poznajcie lepiej nasze krzyżyki i różańce.
Katolicka biżuteria
Piękne kolory krzyżyków i różańców pozwalają stworzyć naprawdę wyjątkowe zestawy katolickiej biżuterii.

Niepozorną propozycją są różańce na palce. Ale to właśnie ich niewielki rozmiar, piękne wzory, wspaniałe kolory sprawiają, że tak świetnie sprawdzają się jako dewocjonalia, które możemy nosić na co dzień. Różańce są przeróżne - jednokolorowe, skomponowane z różnych kamieni, w wielu rozmiarach. Dzięki temu znajdziecie wśród nich coś wyjątkowego dla siebie i dla bliskich. Co ważne, te różańce dają Wam zupełną dowolność, jak możecie je nosić. Wcale nie musicie ich zakładać tylko na palec serdeczny - równie pięknie i wygodnie będą leżeć na innych palcach. Koraliki połączone są wytrzymałą, rozciągliwą gumką, dzięki czemu łatwo dopasowują się do palców.
Katolicka biżuteria
Intensywne i stonowane barwy kamieni sprawiają, że łatwiej znaleźć ten idealny różaniec dla siebie.

Nasze najmniejsze rozmiary świetnie sprawdzą się jako pierścionki dla dzieci. Często jako prezent komunijny wręcza się dziewczynkom kolczyki, dlatego dobrą alternatywą jest właśnie różaniec na palec. Religijna, piękna ozdoba, która przypomina o modlitwie, więzi z Bogiem i Maryją. Taki różaniec daje większe możliwości niż zwykły pierścionek - dzięki rozciągliwej gumce łatwiej dopasowuje się do palca, bez konieczności wizyt u jubilera :).
Katolicka biżuteria
Różańce świetnie sprawdzą się jako prezent-niespodzianka. Schowane w kopercie mogą zaskoczyć bliską osobę, kiedy otworzy swój ulubiony notes :).

A jeśli trudno jest Wam zdecydować się na konkretny model, wtedy spróbujcie wybrać kolor, w którym czujecie się najlepiej albo jest Waszym ulubionym. Dodatkowo zwróćcie uwagę na cytaty z Biblii, od których wzięły swoje nazwy poszczególne wzory. Może to właśnie one okażą się dla Was najbardziej inspirujące przy wyborze idealnego różańca :)?

Katolicka biżuteria
W większych paciorkach jest jeszcze łatwiej zachwycać się strukturą piękną strukturą kamieni.

Jeśli szukacie przepięknego różańca, ale w formie bransoletki - mamy dla Was świetną wiadomość. Z kamieni też powstają różańce na ręce, w równie pięknych kolorach. Dzięki temu możecie sami tworzyć zestawy katolickiej biżuterii, wybierając to, co najbardziej się Wam podoba. 
Nazwy poszczególnych różańców na rękę pochodzą od miejscowości, w których objawiła się Maryja. Jeśli szczególnie blisko Waszego serca jest któryś z tych miejsc, mamy nadzieję, że nasze sugestie ułatwią Wam wybór tego najlepszego dla Was wzoru.  
Katolicka biżuteria
Złote i czerwono kolory krzyżyków są wyjątkowym wyborem w religijnej biżuterii, a dzięki temu stają się niepowtarzalne.

Już nie raz udowadnialiśmy, że piękno jest w prostocie. Te miedziane i mosiężne krzyżyki pokazują, jak bardzo cenicie takie minimalistyczne wzory. Chętnie wybieracie je na prezent z okazji urodzin, Pierwszej Komunii czy Świąt Bożego Narodzenia. Ta forma biżuterii zawsze świetnie sprawdza się jako podarunek. Cztery wzory do wyboru pozwalają lepiej dopasować naszyjnik do gustu. To, co je łączy, to ciepłe kolory i serce włożone w wykonanie każdego egzemplarza.
Katolicka biżuteria

Delikatne wisiorki z krzyżykami są wspaniałym prezentem komunijnym dla dziewczynek i chłopców.

Płaski, prosty krzyżyk to wybór idealny zawsze i wszędzie. Delikatny, wytrzymały, o ciekawej barwie stanowi śliczny religijny naszyjnik. Pięknie będzie pasował do każdego ubioru, a co ważne - jego zaoblone krawędzie nie ranią ani nie zaciągają włókien w ubraniach. Ten krzyżyk to świetny wybór na pierwszą religijną biżuterię dziecka. Miękki rzemyk nie rani delikatnej skóry, a jednocześnie jest odporny na zginanie lub skręcanie.

Katolicka biżuteriaPołączenie metalu i drewna nadaje temu krzyżykowi bardzo ciekawy styl, a jednocześnie nawiązuje do drewnianego, Świętego Krzyża.

Krzyżyk z drewnianą belką to doskonała biżuteria dla tych, którzy lubią ciekawe połączenia. Wiśniowe drewno tworzy ramiona krzyża o nietypowym kolorze. Ten przestrzenny model to świetny pomysł dla nastolatków i osób, które lubią eksperymentować. Krawędzie w tym krzyżyku również są zaoblone, dzięki temu nie zahacza on o ubrania i skórę. Nie dajcie się zwieść pozorom - jest naprawdę wygodny do noszenia. Z czarnym, kauczukowym rzemykiem tworzy zestaw, który będzie świetnym wyborem na prezent z okazji bierzmowania czy urodzin. Jeśli dobrze znacie gust osoby, której sprezentujecie ten krzyżyk, nic nie stoi na przeszkodzie, by podarować go jako pamiątka tego ważnego sakramentu.

Zdecydowaliście się już na tą najlepszą biżuterię dla siebie? Pamiętajcie, by zaglądać do zakładki BIŻUTERIA, aby nie ominęły Was nowe i powracające modele krzyżyków i różańców. Mamy nadzieję, że już niedługo dołączą do nich zupełnie nowe wzory pięknych dewocjonaliów na co dzień :).