Jesienne nowości jakiś czas temu pojawiły się w sklepie FIDO. Są naprawdę różnorodne! Kartki i plakaty od Justyny, Anny i Marii możecie wykorzystać na różne okazje. Są piękne, nowoczesne i minimalistyczne. Zebraliśmy je w tym wpisie, żebyście mogli zobaczyć.

Jesienne nowości w FIDO
Kartka "Pokój zaczyna się od uśmiechu"
 
Inspirujące słowa Świętej Matki Teresy "Pokój zaczyna się od uśmiechu" są główną ozdobą tej kartki. Wyjątkowy krój pisma ozdobiony jest czarno-niebieskim wzorem. Łagodny akcent roślinny oddaje lekkość tego projektu. Taka kartka jest doskonała na wiele okazji. Możecie w niej pomieścić życzenia urodzinowe, imieninowe czy nawet z okazji przyjmowania sakramentów.  Pogodny przekaz jest aktualny zawsze i dla wszystkich :).
Jesienne nowości w FIDO
Katolicka kartka "Dobrze, że jesteś"

Minimalistyczny wzór kartki prezentuje się nowocześnie. Wyróżniający się napis "Dobrze, że jesteś" sprawia, że kartka będzie świetnym dodatkiem z różnych, nawet nietypowych okazji. Delikatny różowo-filetowy motyw ładnie zdobi całość. Kwadratowy format również podkreśla nowoczesne podejście do dewocjonaliów. Ona również pasuje do wielu okazji. Będzie pięknym prezentem jako podziękowanie albo docenienie bliskiej osoby.

Jesienne nowości w FIDO
Kartka "Połóż mnie jak pieczęć"

Przepiękna, jasnoniebieska karta będzie idealnym dopełnieniem ślubnego prezentu. Delikatny wzór rośliny doskonale komponuje się z cytatem z Pieśni nad pieśniami: Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol. Napis kursywą przypomina odręczne pismo, dzięki temu nadaje on bardziej osobisty charakter. Zakochani mogą też napisać w niej miłe słowa dla swojej drugiej połówki z okazji rocznicy.

Jesienne nowości w FIDO
Duża kartka "Nadzieja zawieść nie może"

Duże kartki to wyjątkowy produkt. Jej format 15x21 pozwala na wpisanie naprawdę obszernych życzeń. Oprócz tego, można ją oprawić w passe-partout i ramę, by zdobiła mieszkanie. Możecie ją wykorzystywać swobodnie, zgodnie z Waszymi pomysłami.
Cytat „A nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany” pochodzi z  Listu św. Pawła do Rzymian. Odręczny charakter pisma przypomina zapiski z notatnika. Zielone ptak symbolizuje nadzieję, a niebieski Boga. Razem przypominają o miłości i ofiarności Boga wobec ludzi.
Tę kartkę możecie wręczyć z okazji przyjęcia chrztu lub bierzmowania. 

Jesienne nowości w FIDO
Plakat "Godne podziwu" 30x40

Ten wzór jest inspirowany widokami nocy w górach. Często mówi się, że w górach jest się bliżej Boga. Widok nocnego nieba pełnego gwiazd i górskich szczytów zapiera dech w piersiach. Słowa psalmu 139 Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła oddają ten zachwyt, który nam towarzyszy, kiedy kontemplujemy naturę. Słowa zapisane krzywo przypominają dopisek na pocztówce. Minimalistyczne grafika może dobrze sprawdzić się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie ciemne akcenty dodają charakteru. 
Może być ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy.

Jesienne nowości w FIDO
Plakat "Dom na skale" 30x40

Ten plakat dobrze znacie, ale w mniejszym formacie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak będzie wyglądał w większym formacie i... jest naprawdę dobrze. Grafika jest inspirowana przypowieścią o domie zbudowanym na skale. Najważniejszy fragment z tej Ewangelii św. Mateusza: Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony został umieszczony w górnym i dolnym rogu plakatu.

Polecamy ten plakat Waszej uwadze, szczególnie jeśli szukacie czegoś do nowego mieszkania lub jako prezent z okazji parapetówki. Dom na skale to dobry pomysł także na ślub, w końcu małżeństwo to budowanie domu w rzeczywistości i przenośni :).

Nie możemy się doczekać, aż nowości pojawią się w Waszych domach. Jesteśmy ciekawi, na jakie okazje wybierzecie nasze nowe kartki i plakaty :).