Z okazji rozpoczynającego się Adwentu, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną niespodziankę! 

Zapisz się do naszego newslettera i pobierz nasz wyjątkowy kalendarz adwentowy do druku :) Autorką jest Sara Tchorek, która przygotowuje uwielbiane przez Was akwarele i plakaty z aniołami.

Kalendarz jest w formie szopki DIY, którą codziennie uzupełnia się o kolejne elementy.


Kalendarz do druku pobierz TUTAJ.

Zapisz się do newstellera FIDO design:

 

 Darmowy kalendarz adwentowy do druku!
Darmowy kalendarz adwentowy do druku!

Zestaw składa się z dwóch części - tła z domkiem w formacie A3 i postaci w formacie A4, które można wydrukować również na papierze naklejkowym, by wygodniej się przyklejało. Postacie wycinamy i przez cały adwent stopniowo nanosimy na tło, tworząc swoją własną unikalną szopkę bożonarodzeniową! :)

Darmowy kalendarz adwentowy do druku!
Tak prezentuje się szopka po wydrukowaniuCałość możecie wydrukować też na domowej drukarce. By uzyskać format A3, wystarczy skleić ze sobą dwie części domku wydrukowane na zwykłych kartach. Możecie też zdecydować się na mniejszy format - domek w formacie A4 i postacie wydrukowane na połowie strony A4.

Darmowy kalendarz adwentowy do druku!Pochwalcie się potem gotowymi szopkami! Oznaczajcie nasz profil i dodawajcie hashtag #fidodesign - wtedy na pewno znajdziemy Wasze zdjęcia. Koniecznie zobaczcie też inne prace Sary dostępne do kupienia na fidodesign.pl.

 

Zapisz się do newstellera FIDO design: