Szopka bożonarodzeniowa z porcelanowymi figurkami

Szopka bożonarodzeniowa z porcelanowymi figurkami | FIDO design

395.00 -22% 310.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
395
szt.
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Szopka z dębowym domkiem i ceramicznymi figurkami została zaprojektowana w taki sposób, by sprostać Państwa oczekiwaniom na długie lata. Minimalistyczna stylistyka i wysoka jakość wykonania to nie tylko odpowiedź na najnowsze trendy, ale również efekt przemyśleń związanych z chęcią stworzenia szopki ponadczasowej i dobrze wyglądającej w różnych wnętrzach. 

Dębowy domek został wykonany ręcznie z najwyższą starannością i zawoskowany w rodzinnej stolarni pod Krakowem. Sam w sobie może być świetną całoroczną dekoracją.

Ceramiczne figurki projektu Katarzyny Stefaniak powstały w jej klimatycznej pracowni na warszawskim Żoliborzu. Biała kolorystyka i matowe szkliwo sprawiają, że w przyszłości postacie będą zachwycać tak samo jak teraz i nigdy się nie znudzą. Każda figurka jest niezależna od pozostałych. Można ustawiać je po swojemu tworząc nowe kompozycje.

Każdą z figurek zabezpieczamy folią bąbelkową bądź papierem, by chronić je w trakcie transportu. Wykorzystujemy folię z paczek, które sami otrzymujemy, dzięki temu redukujemy produkcję odpadów. Figurki wraz z domkiem umieszczamy w granatowym pudełku, które jest idealne na prezent. Szopkę wysyłamy w kartonie wypełnionym biodegradowalnym skropakiem.

Wymiary: 29x21x10 cm

Szerokość (mm) 210
Wysokość (mm) 290
Głębokość (mm) 100