Puzzle "Maryja wśród kwiatów"

Puzzle Maryja wśród kwiatów dla dzieci do zabawy

40.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Puzzle "Maryja pośród kwiatów"

Puzzle z Maryją modlącą się na łące. Otoczona jest kwiatami, a wiatr rozwiewa rośliny i włosy Maryi. Na dole plakaty są kaligrafowane słowa: "Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy".

Puzzle mają 130 kawałków i przedstawiają Maryję pośród kwiatów.

Obrazek został przygotowany na bazie akwareli utalentowanej Sary Tchorek, absolwentki Wydziału Architektury we Wrocławiu i mamy czterech córek.

Przechowywanie puzzli ułatwia nieduże ręcznie robione granatowe pudełko, które jest solidne i wygodne w użytkowaniu. Na wierzchu pudełka znajduje się ilustracja przydatna w trakcie układania.

Te puzzle będą idealne, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu dla dziecka
  • prezentu z okazji Pierwszej Komunii Świętej
  • ciekawej zabawki, która pobudza wyobraźnię i koncentrację
  • prezentu od rodziców chrzestnych

Puzzle "Maryja pośród kwiatów" to doskonały wybór na prezent dla dzieci. Uczą koncentracji i pobudzają kreatywność. Poprzez zabawę stymulują rozwój mózgu. Są fajnym sposobem na wspólne spędzanie czasu, a obrazek jest dobrym pretekstem do rozmowy o Bogu.

Wymiary i materiał:

130 elementów
Format A4
Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Wyprodukowane w Polsce.

Jak pakujemy?

Kawałki puzzli pakujemy do woreczka strunowego i eleganckiego granatowego pudełka. Opakowanie zabezpieczamy papierem z przesyłek, które otrzymujemy i przesyłamy je w tekturowej owijce. Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a puzzle są chronione podczas transportu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.