Plakat z modlitwą "Duszo Chrystusowa"

FIDO design: Plakat z modlitwą Ignacego Loyoli

Rama
40.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 4
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat z modlitwą "Duszo Chrystusowa"

Akwarela, z której powstał plakat, to praca uzdolnionej Sary Tchorek. Motyw winogron sprawia, że plakat będzie piękną pamiątką Pierwszej Komunii Świętej.

Słowa modlitwy św. Ignacego Loyoli: Duszo Chrystusowa, uświęć mnie. Ciało Chrystusowe, zbaw mnie, Krwi Chrystusowa, napój mnie. Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie. Męko Chrystusowa, pokrzep mnie. O dobry Jezu, wysłuchaj mnie. W ranach swoich ukryj mnie. Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie. Od złego ducha broń mnie. W godzinę śmierci wezwij mnie. I każ mi przyjść do siebie, Abym z świętymi Twymi chwalił Cię, Na wieki wieków.

Ten plakat będzie doskonały, jeśli szukasz:

  • prezentu na Pierwszą Komunię Świętą
  • prezentu od mamy i taty chrzestnych
  • prezentu z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania
  • ładnego plakatu, który ułatwi poznanie słów modlitwy

Plakat z modlitwą "Duszo Chrystusowa" jest doskonałym wyborem na Pierwszą Komunię Świętą i bierzmowanie. Kaligrafowane pismo budzi kojarzenia z dawnymi księgami zakonnymi. Ta modlitwa urozmaici  pacierz i ułatwi przekazanie tego, co chcemy wypowiedzieć w rozmowie z Bogiem.

Wymiary i papier:

Plakat dostępny jest w formacie 21x30 cm.
Został wydrukowany w najwyższej jakości na kredowym papierze matowym 350 g.

Plakat sprzedawany jest bez ramki lub w ramie w rozmiarze 21x30, bez passe-partout.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki owijamy gładką bibułką i przesyłamy w wytrzymałej tubie z tektury. Ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy gładką bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez rysami. Wysyłamy w pudełkach z kartonu, a do wypełnienia wolnej przestrzeni używamy ekologicznego skropaku lub papierów i folii z odzysku, by uchronić ramę przed uszkodzeniami.

Szerokość (mm) 21
Wysokość (mm) 30
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.