Plakat z Psalmem 131

Plakat Psalm 131

Rama
40.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Plakat z Psalmem 131

 Panie, moje serce nie jest wyniosłe i oczy moje nie patrzą z góry. Nie gonię za tym, co wielkie, albo co przerasta moje siły. Przeciwnie: zaprowadziłem ład i spokój w mojej duszy. Jak niemowlę u swej matki, jak niemowlę - tak we mnie jest moja dusza.

Ta grafika to dzieło uzdolnionej Sary Tchorek. Czarno-biała ilustracja z kaligrafowanymi słowami psalmu pięknie ozdobi mieszkanie.

Ten plakat będzie świetnym wyborem, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu komunijnego i na bierzmowanie
  • prezentu od rodziców chrzestnych
  • plakatu do pokoju dziecięcego i sypialni
  • nowoczesnego plakatu do pokoju dziecka, który ułatwi nauczenie się modlitwy z psalmu

Plakat z Psalmem 131 jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji Komunii i bierzmowania. Minimalistyczny plakat z roślinnymi motywami to piękne dewocjonalium, które świetnie sprawdzi się jako ozdoba pomimo upływu lat. Dodatkowo taki obrazek ułatwi dziecku nauczenie się słów psalmu.

Wymiary i papier:
Dostępny rozmiar: 21x30 cm
Papier: Rives dot z delikatną fakturą o 250 g

Plakat sprzedawany jest bez ramki lub w ramie w rozmiarze 21x30, bez passe-partout.

Jak pakujemy?

Plakat bez ramki owijamy gładką bibułką i przesyłamy w wytrzymałej tubie z tektury. Ograniczamy używanie plastiku, a plakat jest chroniony podczas transportu.

Plakat w ramce zabezpieczamy gładką bibułką, by ochronić szybkę z tworzywa przez rysami. Wysyłamy w pudełkach z kartonu, a do wypełnienia wolnej przestrzeni używamy ekologicznego skropaku lub papierów i folii z odzysku, by uchronić ramę przed uszkodzeniami.

 

Szerokość (mm) 21
Wysokość (mm) 30
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.