Notatnik z cytatami Świętych

Notatnik dla katolika z cytatami świętych na prezent 

Kolor
Różowy notatnik
Pudełko
40.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 16
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20

Notatnik z cytatami Świętych

Katolicki notatnik ze Świętymi wyróżniają urzekające prostotą i szczerością ilustracje Weroniki Przybylskiej. Znajdziemy w nim cytaty świętych, błogosławionych i osób duchownych. Oni wszyscy, osadzeni w różnych czasach, miejscach i okolicznościach, mówią o tym samym. O miłości. Z miłością i w miłości. Przez ich słowa przebija to, co mają w sercach.

Wśród autorów święci (m.in. Augustyn, Faustyna, Matka Teresa z Kalkuty, Jan Bosko), błogosławieni (m.in. Michał Sopoćko, Marcelina Darowska) oraz duchowni (m.in. Piotr Pawlukiewicz, Adam Szustak OP, Jan Kaczkowski).

UWAGA! NOTES MA ZWYKŁĄ OKŁADKĘ, BEZ ZIP COVER. Na zdjęciach unikatowa, nieprzemakalna okładka typu Zip!Cover z zapięciem strunowym i kieszonkami. Notes z okładką ZIP COVER dostępny jest tutaj. Zawartość obu zeszytów jest taka sama - różnią się wyłącznie okładką.

Strony są numerowane, dzięki czemu można stworzyć własny spis treści.
Na górze każdej strony znajduje się miejsce na datę.

Wierzymy, że znajdziesz w tym notesie wartość dla siebie i swoich bliskich. 

Notatnik świetnie nadaje się na praktyczny prezent, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Pomoże nawet najbardziej zabieganym osobom mieć codzienny kontakt z wartościowymi myślami.

Notatnik z cytatami świętych będzie idealny, jeśli potrzebujesz:

  • prezentu z okazji Pierwszej Komunii
  • prezentu urodzinowego
  • inspirującego przedmiotu, w którym możesz zapisać swoje przemyślenia i zadania
  • codziennej dawki Pisma Świętego

Notatnik z cytatami Świętych to doskonały wybór z praktyczny prezent, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Pomoże nawet najbardziej zabieganym osobom mieć codzienny kontakt ze Słowem Bożym.

Wymiary i materiał:

Wymiary: A5
Liczba stron: 163

Jak pakujemy?

Notatnik jest spakowany w estetyczne pudełko z okienkiem, dzięki czemu bardzo ładnie się wygląda i świetnie nadaje się na praktyczny prezent, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Przesyłamy go w tekturowej owijce, Dzięki temu ograniczamy używanie plastiku, a świeca jest chroniona podczas transportu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Dziękujemy za 7 lat FIDO design. Tutaj kończy się nasza historia 😇